Що обрати, дешевше чи якісніше? | dodam.com.ua

Що обрати, дешевше чи якісніше?

Що обрати, дешевше чи якісніше?

Що обрати, дешевше чи якісніше?

Друзі, ми тут командою радились і вияснили, що всі, хто обирав дешеві речі, пошкодували про те, що одразу не придбали якісніше. Адже після невдалоїї покупки Вам все одно доведеться ще раз витрачати кошти і в результаті - це виходить набагато дорожче.

Ми розуміємо, чому дехто з нас обирає бюджетні товари, бо однієї зарплатні може не вистачити на всі життєво необхідні речі. Саме тому наш дружній сервіс Додам пропонує взяти мікрозайм і повернути із наступної заробітної плати.

Формуємо правильні стандарти

Ви знали, що фінансові науки, коли вивчають поведінку людини, вважають її раціональною? Але насправді це далеко від реальної картини.

Вище ми вже наводили Вам приклад такої ситуації. Причиною цього є відсутність ретельного планування і швидкі позики могли б дуже допомогти. Розгляньмо ще один випадок.

Ви запланували оновити постільну білизну і пішли обирати її до найближчого маркету. Що ми бачимо по цінниках? Мінімальна вартість 500 грн, нормальної якості комплект коштує 1500 грн +. Ви обираєте дешевший. Через декілька місяців він втрачає колір, скочується, електризується. Ви знову йдете до маркету та обираєте цього разу комплект інший, якісніший, і фактично платите двічі.

А якби Ви перед покупкою проаналізували вартість, порівняли ціни та відгуки, Ви б не приймали швидких рішень і не втрачали б кошти від нераціонального підходу до своїх фінансів. Через це ми й пропонуємо Вам взяти гроші до зарплати онлайн і не платити двічі.

Позика online без черг та купи довідок

Мікрозайми в Україні працюють по-різному. Деякі просять особисто відвідати відділення та заповнити всі документи, хтось просить довідку про заробітну плату, а ми не хочемо, щоб Ви витрачали зайвий час.

Відкрий відео на головній сторінці і покроково повторюй за нашою інструкцією. Якщо кредит буде схвалено, Ви отримаєте гроші онлайн на карточку протягом 15 хвилин.

Коли не вистачає, є рішення - взяти мікрозайм

Скористайся промокодом на першу позику і повертай кошти з мінімальною відсотковою ставкою від 0,01%. Займи України пропонують різні умови кредитування, але таких умов, як у нас - годі й шукати

Займ Додам надасть гроші швидко та без зайвих документів. Вам знадобиться всього 15 хвилин, щоб отримати повідомлення про зарахування. Довіряй лише перевіреним компаніям, обирай для себе тільки найкраще та розпоряджайся коштами раціонально